А ВИ ВМІЄТЕ МИТИ РУКИ?

У період коли дуже легко застудитися важливо правильно мити руки. Сумна статистика: 95% населення планети не знає, як правильно мити руки.

Якщо ви будете регулярно і правильно мити руки, то зможете вберегти себе і навколишніх від мікробів, хімікатів і бруду, які накопичуються на ваших руках протягом дня. Якщо вам терміново необхідно вимити руки, а поблизу немає крана з водою, використовуйте антисептик для рук якщо вони виглядають не дуже брудними.

Бувають ситуації, коли миття рук критично важливо.
Ситуації, в яких слід обов’язково мити руки, включають:

• Лікування рани.
• До і після їжі або приготування їжі.
• Догляд за хворим.
• Після зміни підгузника або допомоги дитині скористатися вбиральнею.
• Після контакту з тваринами або їх фекаліями.
• Після виносу або збору сміття.
• Після кашлю, чхання в руку або смаркання.
• Перед надяганням або витяганням контактних лінз

ПРАВИЛА МИТТЯ РУК:

1. Відкрийте кран і змочіть руки під теплою чи холодною проточною водою. Нехай руки повністю намокнуть. Згодиться як холодна, так і тепла вода, головне, щоб вона не була гарячою.

2. Нанесіть невелику кількість мила для рук на долоню, а потім потріть руки ода об одну, щоб поширити мило. Продовжуйте терти, поки не утвориться мильна піна, потім потріть руки по обидва боки, між пальцями, навколо і під нігтями, а також навколо зап’ясть. Для миття рук використовуйте рідке мило для рук, шматок мила або мильний порошок. Мило не обов’язково має бути антибактеріальним.

3. Мийте руки не менше 20 секунд або довше. Постарайтеся засікти час, як довго ви миєте руки, щоб приділити їм достатню кількість часу.

4. Коли ви закінчите намилювати і терти руки, знову підставте їх під проточну воду. Змийте з рук все мило

5. Насухо витріть руки рушником. Змив залишки мила, витріть руки чистим сухим рушником або скористайтеся сушаркою для рук. Витріть руки насухо. Якщо ви вирішили використовувати сушилку для рук, поводите руками в боки і потріть їх один об одного під теплим повітрям, поки вони повністю не висохнуть.

6. Закрутіть кран за допомогою рушники. Якщо кран не вимикається автоматично, візьміть рушник, покладіть на кран і закрутіть його самі. Якщо під рукою не виявилося рушники, спробуйте вимкнути кран ліктем.