10 ПРОДУКТІВ ДЛЯ СИЛЬНИХ М’ЯЗІВ

Коли хтось починає розповідати про білок чи про силу м`язів, то більшість відразу думає, що це про «качків», тренажерний зал, спортивне харчування тощо. Але якщо задати собі питання «Навіщо мені сильні м`язи?»

Взагалі наші м`язи складаються з білка та незамінних жирних кислот. Сильні м`язи чи в тонусі нам необхідні для виконання повсякденних завдань. Щодня нам потрібно виконувати певну рухову активність, носіння предметів, речей чи малюків. Протягом тижня щоб підтримувати тіло в тонусі, ми займаємося фізичною активністю. І для цього нам обов`язково потрібно вживати певні продукти щоб підтримувати силу м`язів. Зупинимось на деяких з них:

1. Сир
Сир – один з найкращих продуктів для нарощування м’язової маси. Всього 150 грам сиру дадуть Вам до 22 грам білка. Також сир цінний тим, що складається з комбінації “швидких” і “повільних” білків.

2. Лосось
Лосось одночасно є джерелом білка і джерелом омега-3 жирних кислот. Цей подвійний удар допоможе Вам наростити м’язи. Також лосось може допомогти прискорити метаболізм.

3. Вівсянка
Вівсянка є незамінним компонентом здорового харчування. Цілісне зерно вівса поєднує в собі вуглеводи, клітковину, білок, мінерали і вітаміни. Причому вуглеводи є “повільними”, тобто Ви залишаєтеся ситими на довше час і підтримуєте постійний рівень цукру в крові.

4. Гречка
Гречка – джерело вуглеводів, який допомагає нарощувати м’язову масу. 100 грам гречаної крупи містить 18 грам протеїну, з біологічною цінністю вище 90%. Гречка може бути відмінним доповненням до дієти для росту м’язів.

5. Яловичина
Яловичина – відмінне джерело якісного білка.

6. Риб’ячий жир
Риб’ячий жир володіє протизапальними властивостями, які дозволяють організму відновитися швидше після важких тренувань. Тому можна тренуватися частіше. Риб’ячий жир також може прискорити метаболізм.

7. Індичка
Індичка джерело білка і 11 вітамінів та мінералів.

8. Курячі грудки
На 100 грамів курячої грудки – 22 грама білка, з мінімальним вмістом жиру.

9. Вода
Споживання достатньої кількості води сприяє підвищенню сили, збільшення рівня енергії і правильному травленню.

10. Яйця
Яйця мають велику кількість білка (6-8 грамів в одному яйці), багаті вітамінами, цинком, залізом і кальцієм. Тому яйце дуже важливий і збалансований продукт харчування для нарощування м’язової маси.