ПОДОРОЖІ – АНТИБІОТИК НАШОЇ СВІДОМОСТІ

«Тільки про дві речі ми будемо шкодувати на смертному одрі – що мало любили і мало подорожували.» Марк Твен

Сьогодні по статистиці 40% людей не виїзджали дальше, ніж за межі області.
В житті будь-якої сучасної людини періодично з’являється потреба у відпочинку. Це обумовлено тим, що багато людей в силу тих чи інших особливостей їх роботи найчастіше витрачають на ній велику кількість сил, які потрібно потім якимось чином відновлювати.

Кожна людина вибирає для себе власний спосіб відновлення сил. Найпоширенішим та найефективнішим видом відпочинку є різні подорожі і поїздки, які дозволяють приємно і з користю провести час. Як правило, люди обирають час відпустки так, щоб воно було найбільш сприятливим для мандрівки в будь-яке місце, де вони зможуть краще відпочити.

Сьогодні багато блогерів, туристичних фірм пропонують цікаві тури, маршрути. Але звичайно, краще один раз самому побачити, ніж сто разів почути, один раз самому вирушити в подорож, ніж слухати про неї від когось.

Будь-яка подорож являє собою захоплюючий і приємний процес, який дозволяє людині відновити сили і дізнатися багато нового.

Подорожі – це те, що здатне дарувати нам нові емоції та враження постійно! Перебуваючи в іншій країні чи в іншому місці, ми потрапляємо в зовсім інші умови: природу, побут, суспільство. Ми бачимо інших людей, ми вбираємо в себе всі особливості того місця, де знаходимося.
Подорожуючи, ми збагачуємо свій культурний рівень, бачимо й пізнаємо інші країни, отримуємо нові враження та емоції, що роблять наше життя яскравішим і цікавішим. Позитивні емоції важливі для підтримки нормального стану організму, тому не забувайте про них, адже жити потрібно тут і зараз, а не коли-небудь, коли буде час, гроші і т.д.

 

Лілія Проць

шеф-редактор інтернет-журналу про здоров`я та життя “Лілія”