ЗАЙМАЮСЬ СОБОЮ = ЛЮБЛЮ СЕБЕ

Ми часто говоримо про те, що заняття фейсбілдингом допомагають нашим клієнтам полюбити себе. Історій настільки багато (та й власний досвід присутній), що я задумалась: а як це працює?

Звісно, є абсолютно об’єктивний і логічний зв’язок: ви займаєтесь фейсбілдингомстан обличчя покращуєтьсяви собі більше подобаєтесь.

Але це лише пів справи, бо ж любов до себе, як ми знаємо, не завжди пов’язана з зовнішньою привабливістю. Доказ цьому – армії красунь від природи, які постійно собою не задоволені і загрузли в пластичних операціях. А результати перевтілень не роблять їх щасливішими і не додають любові до себе, бо любов ця починається «в голові», із прийняття себе.

Як тоді фейсбілдинг «працює на самооцінку»?

Є одна закономірність: коли ми над чимось працюємо, вкладаємо в щось свої ресурси – змінюється наше ставлення до цього. Нашу увагу – потужний ресурс, і як тільки ми направляємо її (увагу) на себе – наповнюємося силою, починаємо більше подобатися собі. Звучить трохи езотерично, але це абсолютна закономірність. Куди направляємо свою увагу – те і підсилюємо. Тобто, коли ви зосереджуєтесь на роботі над своїм обличчям – ви не тільки об’єктивно покращуєте його зовнішній вигляд, а й розвиваєте «задоволеність» собою.

Особисто я чітко відстежую в своєму житті, як працює даний закон. Впевнена, ви також знайдете схожі приклади. Ну от, наприклад, як коли після тижня занять спортом нам здається, що тіло вже зовсім інше: ми розправляємо плечі, по іншому «несемо» себе, частіше дивимось в дзеркало… Хоча зміни поки не разючі, та свідомість сприймає і оцінює нашу зовнішність вже через інші «фільтри».

Але! Ти можеш бути тисячу разів красунею, та проблеми з самооцінкою не даватимуть розслабитись. Тому роботу над собою, шлях самовдосконалення варто розпочинати із прийняття себе. Інакше є шанс так і не отримати задоволення від змін власної зовнішності і зависнути в гонитві за ідеалом надовго.

Займаючись лицевою гімнастикою, ви ніби заново знайомитесь зі своїм обличчям, вивчаєте його, спостерігаєте за позитивними змінами, по новому дивитесь на себе.

Працюйте над собою та плекайте цим любов до себе. Адже це дуже важливо!

 

Марта Павлюк

тренер тренер Міжнародної школи фейсбілдингу Євгенії Баглик