КРАЩІ ПРОДУКТИ ДЛЯ БОРОТЬБИ ЗІ СТРЕСОМ

Одна із серйозних проблем сучасного суспільства – це стрес. Саме він є одним із основних чинників, які викликають 86% захворювань. Кожен член суспільства тією чи іншою мірою переживає стрес. Багато вчених вважають, що з кожним роком схильних цією недугою людей буде все більше і більше. Відбудеться це внаслідок того, що на даний момент велика частина людей, не розуміє або не хоче розуміти, що ці хвороби дуже серйозні і є початковою стадією ще більш серйозних захворювань, які призводять до раптової смерті.

У свою чергу дієтологи включилися в просвітницьку роботу населення і заявили, що найкращим продуктом харчування, який може нейтралізувати стрес і вивести людину з депресивного стану є – жирна морська риба, що живе в холодних водах північних широт.

Наприклад, це може бути – тунець або лосось. За заявою вчених в цих сортах міститься риб’ячий жир, що сприяє нормалізації ментального здоров’я людини.

Також до риби рекомендується додавати як гарнір овочі яскравого кольору. Справа в тому, що саме в овочах яскравих відтінків є більша кількість корисних мікроелементів, а також яскраві кольори позитивно впливають на психологічний стан. Ці факти повністю науково доведені.

Плюс до цього дієтологи вважають, що також корисні в боротьбі з депресією і стресом, такі продукти як – горіхи, морська капуста, сир.

Шпинат, брокколі та інші листові зелені овочі містять магній, мінерал, що також знижує рівень стресу. Крім того, ця група продуктів містить велику кількість фолієвої кислоти, яка бореться з депресією і поганим настроєм.

Банани також вважаються супер продуктом проти стресу. Вони містять калій. Калій є мінерал, який зменшує напругу. Крім того, банани допоможуть впоратися зі стресом. Це відбувається дякуючи триптофану, амінокислоті, що збільшує виробництво серотоніну.