ПРОВОДИМО АКТИВНО ВИХІДНІ

Поки сидиш вдома в очікуванні весни, що ось настане – і я буду суперактивний, ти відмовляєш собі в багатьох задоволеннях. Не витрачай час даремно – починай рухатися прямо зараз!
Березень ще потроху радує нас сніжком і легким морозом, і в горах – ще повно снігу! Тому Карпати, а саме Буковель, Славське, Драгобрат та інші гірськолижні курорти запрошують туристів весело і драйвово провести вихідні чи відпустку. А також для тих, хто не має можливості поїхати в гори, то порадуємо тим, що для киян працює Протасів Яр, а для тернополян Savich park. Також гірськолижні траси є у Харкові, Дніпропетровську. І так які атракції нас чекають?

Сноубординг

Багато хто ставиться до нього з недовірою. З одного боку, сноуборд – дійсно травмонебезпечний снаряд. Однак освоїти техніку катання на дошці набагато простіше, ніж гірськолижну, а задоволення від спуску (не важливо, на великій швидкості або потихеньку, «драбинкою») – море. Балансуючи на сноуборді, ти непомітно для себе пропрацюєш майже всі групи м’язів, в тому числі дрібні м’язи-стабілізатори, які важко прокачати в залі.

Катання на лижах

Катання на лижах – це поєднання приємного з корисним. Даний вид спорту рекомендується людям, які мають захворювання суглобового характеру. Знадобитися всього 2-3 заняття в тиждень для того, щоб стан покращився. Катання на лижах і здоровий спосіб життя йдуть поруч. Нормалізується сон, зміцнюються судини, стабілізується артеріальний тиск.

Сани і тюбінги

Якщо все вищеперелічене тобі не підходить, то катання на санках або надувних ватрушках з гірки вже точно не зажадає зайвих рухів тіла і витрат. Користі від такого веселого проведення часу не менше, аніж від повноцінного заняття фітнесом. Підйоми в гору, та ще й на свіжому повітрі, – це справжня аеробне тренування з підвищеним споживанням кисню.