ТОП 10 фітнес трендів у 2018 році

1. Високо інтенсивний інтервальний тренінг – чергування інтервалів високої інтенсивності і коротких періодів відпочинку. Так можна охарактеризувати даний вид тренінгу. У спортзалах все частіше змішують тренування з вагами і кардіо, а експерти заявляють, що короткі інтенсивні тренування корисніше повільних і довгих.

2. Групові тренування – працювати в команді завжди цікавіше і веселіше, ніж одному. Сюди можна віднести такі напрямки фітнесу як: кросфіт, йога, TRX, функціональний тренінг та інші новинки.

3. Персональні фітнес гаджети – фітнес-трекери, розумні годинник, GPS – навігатори, датчики серцевого ритму і інші технології, завдяки яким тренування стає ще більш продуктивним. Завдяки інформації отриманої за допомогою гаджетів, стає можливим регулювати інтенсивність тренувань і витрати калорій..

4. Вправи з власною вагою – воркаут, калістеніка, гімнастика, TRX. Все це напрям фітнесу в яких в якості навантаження використовується тільки ваше тіло. Вага тіла служить навантаженням у вправах з незапам’ятних часів. Такий вид фітнесу вимагає мінімум обладнання, завдяки чому можна тренуватися не виходячи з дому і при цьому не ризикуючи отримати серйозну травму.

5. Силовий тренінг – тренування з будь якою вагою (гирі, штанги, гантелі і тд.) В тій чи іншій формі, використовуються практично у всіх видах спорту і фітнесу ось уже кілька десятків років. Факт: всього за 10 тижнів силових тренувань ви можете поліпшити ваш метаболізм на 7%.

6. Досвідчені і дипломовані фахівці – ринок праці в фітнес індустрії перенасичений тренерами. У 2018 році досвідчені професійні тренера, які вкладають в свій розвиток, є більш затребувані.

7. Йога – напрямок який не вичерпає себе ніколи. Стійка позиція йоги, схоже, пояснюється тим, що кожен рік вона немов заново відкриває себе, стаючи все більш привабливою формою тренувань. Існує безліч її видів: гаряча йога, йогалатес, пауер-йога, бікрам-йога та інші.

8. Персональні тренування – як вже було описано вище персональні тренування з кожним роком стають все більш актуальними. Персональні тренери потрібні у всіх областях фітнес-індустрії і охорони здоров’я: в комерційних і громадських установах, корпоративних фітнес-програмах, для проведення тренувань за медичними показами. Також деякі тренери відкривають власні компанії і працюють незалежно.

9. Фітнес для літніх людей – все більше людей пенсійного віку вибирають різні напрямки фітнесу як спосіб зміцнити своє здоров’я і підвищити життєвий тонус. На даний момент у багатьох фітнес клубах існують напрямки орієнтовані на старші вікові групи. У 2018 році фітнес клуби будуть приділяють цій категорії відвідувачів більше увагу, ніж раніше.

10. Функціональний тренінг – тренування спрямовані на розвиток сили, швидкості, витривалості, балансу і координації і поліпшення якості здоров’я і життя в цілому. Вправи застосовуються в функціональному тренінгу: присідання, випади, підтягування, віджимання, стрибки, біг і багато інших руху які ми застосовуємо в повсякденному житті. Даний напрямок в залежності від масштабування навантаження, підходить для всіх вікових груп. Так само його широко застосовують в реабілітаційних цілях.

Вибирайте напрям який підходить саме вам. І пам’ятайте, що не важливо яким видом фітнесу ви займаєтеся, головне що ви тримаєте себе в формі!

Джерело: https://znaj.ua/